Na skróty

Kariera

Stale rosnące wymagania klientów firmy powodują sukcesywny rozwój

firmy dlatego do naszego serwisu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych oraz

Naczep zatrudni w Dąbrowie Górniczej

Mechanika / elektromechanika

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw pojazdów ciężarowych
  • przestrzeganie procedur w firmie
  • analizę usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
Od kandydatów oczekujemy
  • wykształcenia zawodowego lub technicznego
  • doświadczenia w serwisowaniu pojazdów ciężarowych
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • dbałość o sprzęt warsztatowy
Oferujemy
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • szkolenia
  • ciekawą pracę w autoryzowanym serwisie

Diagnostę na Stację Kontroli Pojazdów

  • przeprowadzanie badań technicznych pojazdów wszystkich kategorii
  • kontrola poprawności działania wszystkich urządzeń znajdujących się na wyposażeniu SKP,
  • dbanie o utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
  • uprawnienia diagnosty stacji okręgowej w zakresie przeprowadzania badań technicznych pojazdów,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną,
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i uczciwość,
  • mile widziane uprawnienia do kalibracji Tachografów
Oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub ½ etatu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w serwisie na nowoczesnym sprzęcie,
  • możliwość doskonalenia zawodowego

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij